Wydarzenia inspiracyjne – zaproszeni pracownicy

Pracownikom firm bedących naszymi klientami, których nazwiska są poniżej z ukłonami dziękujemy (i wysyłamy opisane poniżej podarunki) za kilka chwil dedykowanych na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który przeprowadzali nasi trenerzy Lesław Szczawiński, Doroteucz Czapla, Jaromił Kijański i Bogdan Leśniczek na spotkaniu Jurajskie Wydarzenia Motywacyjne

  • Ciechosław Żądło, Chemik , Perzów, zdobywa wejściówkę na warsztat otwarty „ kierowanie kompetencjami” lub event motywacyjny a ponadto książkę „Informacja elektroniczna a prawo autorskie”
  • Aron Biadacz, Radca prawny, Strachówka, dostaje od nas zaproszenie na wykład „Efektywne podejmowanie decyzji przez menadżera” lub zabawę i grę integracyjną i wydawnictwo „psychologia społeczna dysleksji”
  • Filemon Bubalik, Psycholog , Sochaczew, wygrywa bilet na warsztat otwarty „Praca koordynatora oraz kierowanie projektem ” lub wyjazd integracyjny a także wydawnictwo „Co to jest filozofia kultury?”
  • Lechosław Jon, Kapitan statku morskiego , Gorlice, dostaje od nas zaproszenie na moduł coachingowy „kierowanie czasem i efektywne radzenie sobie ze stresem” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo wydawnictwo „Na starcie roku szkolnego, czyli przygotowanie strategii pracy wychowawcy klasy.”
  • Leokadiusz Sieradzki, Logopeda, Kobiór, przyznajemy rabat na trening „kurs negocjacji racjonalnych” lub wybraną naszą grę szkoleniową plus publikację „Genetyka medyczna”
  • Przemysław Jany, Sekretarz asystent, Kwidzyn, wygrywa bilet na kurs dofinansowany „Savoir – vivre w typowym przedsiębiorstwie” lub wybraną naszą grę szkoleniową a także książkę „Studia Linguistica Universitatis Iagellonicae Cracoviensis Vol. 130 (2013)”
  • Ernest Olejniczak, Notariusz, Skarżysko-Kamienna, przyznajemy darmowy wstęp na panel moderowany „optymalizowanie umiejętności pracy w zespole” lub spotkanie firmowe i publikację „Neopoganizm jako instrument metapolitycznej legitymizacji skrajnej prawicy”