Oryginalna symulacja na szkolenia firmowe – certyfikacja

Informujemy, iż w naszym szerokim portfolio gier dla branży firm określanych jako SME, stowarzyszen niekomercyjnych i administracji samorządowej od przyszłego miesiąca posiadamy grę menedżerską: Wieloosobowe bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w „statki kosmiczne” (Roboczy tytuł tej zabawy jest do korekty – natomiast oddaje istotę tego modułu.)
Naszą grę realizujemy na programach z rozwoju menedżerskiego, z zarządzania czasem a także na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia coachingowe. Pierwotne jej wykorzystanie to Szkolenia Motywacyjne.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Merytoryka tego zadania: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia symulacji: Szwecja
Czas trwania: 45 minut
Liczba uczestników: co najmniej 6, nie więcej niż 20.
Lista potrzebnego sprzętu: tarcza do lotek – sztuk dziewięć, spirala kanalizacyjna – sztuk pięć, taborety biurowe – sztuk cztery, trochę lizaków, paczka perłowych farbek, haczyk potrójny

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
FM Aluminium Spółka z o.o., „Batik-Reklama” J. Kaźmierczak, SPEED-UP S.C. Arkadiusz Skwarek, Mikołaj Witczak, Krakowiak Agnieszka Roboty Budowlane, Kalkomp, Hydro – Nafta Sp. z o. o., Wieland Drukarnia Cyfrowa Paweł Wieland, Centrum Zaawansowanych Technologii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o.o., Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, Gmina Miejska Turek, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteki, Fundacja „Dialog i Współpraca”, Fundacja Świętego Kamila, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Zespołem Retta , Stowarzyszenie Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” – Federacja Skautingu Europejskiego, Stowarzyszenie Pacjentów „Primum Non Nocere”, Stowarzyszenie Śpiewacze Warszawski Zespół Chorałowy, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Zarząd Rejonu Wola Bemowo
Symulacja była także realizowana na studiach doktoranckich „Języki obce i filologie”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom planującym prowadzenie tego ćwiczenia polecamy wymienione tutaj lektury:

 • Wykończyć bogatych-Patrick O′Rourke
 • Kultura Toyoty-Jeffrey K. Liker
 • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
 • Jak z menedżera stać się przywódcą? Poradnik dla menedżerów i coachów-Wioletta Małota
 • Szefologika, czyli logika szefowania-Roman Polko, Paulina Polko
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Obryte, hotel Malachit, ulica Cynamonowa 52
  Opłata za uczestnictwo: 3200 zł plus VAT. Proponujemy prawo uiszczenia ceny w ratach – dwanaście miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: szparagi w szynce. Zupa: pomidorowa z makaronem. Drugie danie: spaghetti carbonara. Deser: Szarlotka na kruchym cieście. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.