Świeża zabawa na szkolenia firmowe – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece szkoleń dla sektora małych firm rodzinnych, organizacji NGO i administracji samorządowej od tego kwartału przedstawiamy grę integracyjną: Drużynowe zawody w autorskim wariancie gry w strzelanie do celu (Wstępna nazwa tej zabawy jest do dopracowania – natomiast pokazuje sens tej sesji.)

Tą symulację stosujemy na programach z komunikacji, z rozwiazywania konfliktów i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Znamy dobre i polecane wyjazdy team building

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Problematyka ćwiczenia: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia symulacji: Włochy
Czas realizacji kompletnej rozgrywki: jeden dzień
Liczba uczestników: minimum 5, maksymalnie 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: piłka do gry w piłkę siatkową – sztuk sześć, sztalugi – sztuk trzy, kosze na śmieci- sztuk pięć, trochę dżemów, paczka wiśniowych markerów, komplet nakładek do szatkowania

REFERENCJE
„Next” Łukasz Bartnik, Serwis Blacharsko-lakierniczy Mechanika samochodowa Krzysztof Jedlikowski, „PROFIL” Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Spółka z o.o., „KNG AWANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka Komandytowa, Elektro Puls Danuta Skąpska, Trawers Spółka Jawna Piotr Urbaniak, Maciej Matelski, Robert Mańczak, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Kaja”, Powiat Jarociński, Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o., Wielkopolskie Centra Medyczne ,,Remedium”, Szpital Wojewódzki w Poznaniu, Fundacja PLANTACJA SZTUKI, Centrum Informacji o Środowisku UNEP/GRID – Warszawa – Zakład Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska , Fundacja Promocji Twórczości Nieprofesjonalnej , Polski Związek Lekkiej Atletyki, Stowarzyszenie „Konfraterina Mozartowska”, Stowarzyszenie Krajowe Wobec Bezrobocia , Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Trwać w Nadziei”, Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego, „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była także prowadzona na studiach podyplomowych „Pedagogika specjalna”

BIBLIOTECZKA:
Wykładowcom zainteresowanym tym narzędziem polecamy książki:

 • Makrowikinomia. Reset świata i biznesu-Anthony D. Williams, Don Tapscott
 • Marketing 3.0-Hermawan Kartajaya, Philip Kotler, Iwan Setiawan
 • Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
 • Kaizen – dążenie do doskonałości-Agnieszka Folejewska
 • Outsourcing krok po kroku dla menedżerów-Linda R. Dominguez
 • Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Andrychów, hotel Helan, ulica Lechonia 1b
  Cena programu: 2000 zł +23% VAT. Dajemy opcję regulowania w ratach – sześć wpłat.
  W cenie spotkania zawarty jest catering. Przystawka: grzanki w cieście. Zupa: pomidorowa z makaronem. Drugie danie: Grillowana pierś z kurczaka z bukietem gotowanych warzyw.. Deser: Sernik kumy z sosem malinowym. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.