Zabawy Team Building – Bydgoski Panel

Zleceniodawcom i partnerom wymienionym na tej stronie tu i teraz dziękują ze strony Działu PR za czas poświęcony na wymianę działań promocyjnych – podpisano: Achacjusz Bizoń, Julian Bachleda, Andrzej Fronczek i Atanazy Boguś

• „Współczesna diagnostyka onkologiczna”, Warszawa 22-23.04.2016
  • Wrześniowy Kurs Trenerów Personalnych Eventy Integracyjne i Team Building
  • Rachunkowość – nauka, praktyka, dydaktyka
  • III Ogolnopolska Wyjazdowa Integracyjna Konferencja Teoretyczna team building z wieloetapowego programu „Konkurencyjność i rozwój regionów w warunkach integracji europejskiej. Stan-Trendy-Strategie”.
  • V Konferencja Eksperymentalno-Szkoleniowa FORUM PRAKTYKÓW – Skoliozy „metody cz. 3”
  • Archeologia XXI wieku – in statu nascendi 1.04.2015 Warszawa
  • Prawdopodobieństwo, analiza stochastyczna oraz statystyka. 40 lat Spotkanie team building probabilistycznego w Toruniu
  • XII Konferencja Dydaktyczno-organizacyjna „bieżące problemy w Geodezji Inżynieryjnej”