Opinie – szkolenia z komunikacji – Instytut Rozwoju Kierowniczego

Ranking dopuszczonych do kolejnej rundy wniosków w ramach subwencji Niemieckiego Grantu Badawczego:

  • 0/O/ŁÓDZKIE-, Zastosowanie innowacyjnej, kompleksowej metodyki badawczej SINT w działalności jednostki certyfikującej wyroby, JEDNOSTKA OPINIUJĄCA, ATESTUJĄCA I CERTYFIKUJĄCA WYROBY TEST SPÓŁKA AKCYJNA, . Dla tego wniosku przyznano subwencję na symulacje team building. Rekomendowany trener przywództwa: Jacek Skała. Zalecane w agencji Integra Consulting
  • 1/O/PODLASKIE-, unowocześnienie innowacyjnej technologii testowania rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń myjących i doboru technologii czyszczenia detali na klasę czystości., MTM CEE SPÓŁKA CYWILNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego wniosku ogłoszono subsydia na gry szkoleniowe. Proponowane w tym projekcie szkolenia biznesowe najlepiej zrealizuje trener mający dobre opinie.
  • F5/T/ŁÓDZKIE-, Zakup otwartego systemu CNC umożliwiającego pełną realizację prac protetycznych w najnowszych standardach implantologii, WALCZAK ADAM Pracownia Techniki Dentystycznej „ZAHN”, Dla tego wniosku zaakceptowano dotację na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Szymon Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce GFKM
  • D0/C/POMORSKIE-, skoordynowane uruchomienie innowacji procesowych w produkcji wyrobów metalowych i z tworzyw sztucznych celem podniesienia konkurencyjności firmy., PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „HEMAR” HENRYKA I MAREK MUSIALIK SPÓŁKA JAWNA, Dla tego aplikacji zaakceptowano finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Wojciech Santorski. Zalecane szkolenia w fundacji ODiTK
  • –D7/E/MAŁOPOLSKIE-, “macierzowe przeorganzowanie zaawansowanych technologii produkcji elementów z aluminium, zakup innowacyjnych urządzeń oraz inwestycja w ICT w celu zaoferowania nowych i znacząco ulepszonych produktów” , ALUMERO METAL COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego zgłoszenia przyznano subsydia na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener HR: Mateusz Tymochowicz. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce Mindlab
  • 5/N/DOLNOŚLĄSKIE-, Zwiększenie innowacyjności firmy, poprzez rozszerzenie oferty o przyjazne środowisku, biodegradowalne i kompostowalne sztućce oraz naczynia jednorazowe, FAMEKS JERZY FRANEK, Dla tego zgłoszenia ogłoszono finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Nęcki. Zalecane w firmie Berndson
  • G2/R/POMORSKIE-, Innowacje kluczem do sukcesu, czyli automatyczna reorganizacja zestawu wiertniczego do wykonywania otworów kierowanych, ZAKŁAD WIERCEŃ, KOTWIENIA I USŁUG GÓRNICZYCH „BPW” SA, Dla tego wniosku przyznano dotację na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Marek Grzesiak. Zalecane szkolenia handlowe w instytucie Progress project
  • AE7/H/ŚWIĘTOKORZYSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie do produkcji trzech opatentowanych wynalazków w postaci belki w formacie kasety, podłużnicy oraz stojaka pod naczepy, „NT INDUSTRY” SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Piotr Santorski. Zalecane szkolenia w firmie Brainstorm
  • H1/U/LUBUSKIE-, wzrost innowacyjności firmy poprzez zakup maszyny do układania mas bitumicznych w niskich temperaturach., Jarosław Kałmuk Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ,,BUD-MET”, Dla tego projektu zatwierdzono dotację na gry decyzyjne. Rekomendowany trener przywództwa: Mateusz Grzesiak. Zalecane treningi menedżerskie w instytucie IBD Business School