Oceny – trenerzy z zarządzania – Training School

Baza wygranych projektów w ramach dotacji Francuskiego Grantu Badawczego:

  • 6/J/PODLASKIE-, Mobilna Jednostka Usuwania Awarii (MJUA) – dla konkurencyjności , FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA LUK-BUD Łukasz Krześniak, . Dla tego zgłoszenia zaakceptowano środki na symulacje team building. Rekomendowany trener biznesu: Wojciech Herra. Zalecane szkolenia w instytucie Instytut Rozwoju Biznesu
  • 9/S/ŁÓDZKIE-, wdrożenie produkcji innowacyjnych interaktywnych i integracyjnych urządzeń rekreacyjno – sportowych, Grupa Saternus Sp. z o.o. S.K.A., Dla tego projektu przyznano subsydia na symulacje biznesowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia biznesowe najlepiej zrealizuje szkoleniowiec z referencjami.
  • 6/G/POMORSKIE-, Inteligentny Doradca Finansowy Online, DORADZTWO FINANSOWE, OMEGA, ProperAd – KATARZYNA KOSZCZEWSKA, Dla tego projektu zaakceptowano subwencję na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Piotr Herra. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji IBD Business School
  • 4/Y/OPOLSKIE-, automatyczna reorganizacja innowacyjnej e-usługi Inteligentny Menedżer Restauracji w firmie oraz innowacji nie technologicznych., PRO-IT SA, Dla tego aplikacji zatwierdzono subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener zarządzania: Jacek Grzesiak. Zalecane szkolenia handlowe w agencji Instytut Rozwoju Biznesu
  • FH2/O/KUJAWSKO POMORSKIE-, Zakup innowacyjnej technologii do produkcji ciastek, „STACH” SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu zatwierdzono subwencję na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Zbigniew Batko. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Integra Consulting
  • 5/B/OPOLSKIE-, poprawa konkurencyjności firmy poprzez zakup nowoczesnej technologii opartej na ekranach LED celem wprowadzenia na rynek ulepszonych produktów, Yanaka Vision, Dla tego projektu ogłoszono finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener zarządzania: Marek Kudła. Zalecane szkolenia handlowe w spółce Brainstorm
  • 9/H/MAŁOPOLSKIE-, macierzowe przeorganzowanie do oferty produkcyjnej innowacyjnego wentylatora, FABRYKA WENTYLATORÓW „FAWENT” SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu przyznano dofinansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener przywództwa: Szymon Kudła. Zalecane szkolenia handlowe w firmie Profess
  • CB1/Z/ZACHODNIOPOMORSKIE-, automatyczna reorganizacja innowacji procesowych i organizacyjnych w postaci „LAW POINT” szansą na podniesienie wartości firmy COMPETIA Kancelaria Prawna Sp. z o.o., COMPETIA KANCELARIA PRAWNA SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu ogłoszono środki na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Tymochowicz. Zalecane treningi menedżerskie w firmie Avenhansen
  • 4/B/MAŁOPOLSKIE-, ekonomizacja innowacyjnej usługi wspomaganego komputerowo projektowania i kosztorysowania sieci teleinformatycznych, CUBEINFO SP Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA, Dla tego wniosku ogłoszono dotację na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Kudła. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w agencji Berndson