Oceny – trenerzy z zarządzania projektami – Consulting Partners

Zestawienie dopuszczonych do weryfikacji merytorycznej aplikacji w ramach subwencji Australijskiego Grantu Badawczego:

  • C6/W/POMORSKIE-, Innowacyjny proces doczołowego zgrzewania płyt z tworzyw wielkocząsteczkowych umożliwiający produkcję ulepszonych wyrobów: zbiorników magazynowo–procesowych i aparatów technologicznych., LECH-PLAST TYCZYŃSKI GOTWALD-TYCZYŃSKA SPÓŁKA JAWNA, Dla tego aplikacji przyznano środki na gry team building. Proponowane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje agencja Project.
  • E2/G/LUBUSKIE-, wdrożenie metody cyfrowego projektowania uśmiechu, która jest nową koncepcją zintegrowanego planowania i wizualizacji efektów leczenia przy użyciu technologii cyfrowych i innowacyjnych technologii skanera D., N.Z.O.Z. PIOTR OGNIEWSKI, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano subsydia na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener HR: Mateusz Nęcki. Zalecane szkolenia w firmie Berndson
  • CE0/H/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, ZESTAW MUF DO FILTRÓW PYŁKOWYCH I AKUSTYCZNYCH, VENTEC S.C. SROKA SŁAWOMIR, KALAS PIOTR, Dla tego projektu zatwierdzono subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Mateusz Kudła. Zalecane szkolenia w firmie Certes
  • 9/H/ŁÓDZKIE-, Całoroczny wyciąg do nart wodnych i wakeboardu z systemem automatycznej kontroli i kierowania ruchem WakeSys., AKADEMIA SPORTU STAWIKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Dla tego projektu zatwierdzono subsydia na symulacje szkoleniowe. Rekomendowany trener HR: Zbigniew Tymochowicz. Zalecane szkolenia biznesowe w agencji Akademia przygoda
  • 1/W/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, Stawiamy na innowację, czyli unowocześnienie instalacji oczyszczania wody oraz odtłuszczania i trawienia elementów metalowych i aluminiowych na terenie zakładu ECOLAK Sp. z o.o., Wieszowa, CENTRUM LAKIEROWANIA PROSZKOWEGO ECOLAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku zatwierdzono dofinansowanie na symulacje decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Andrzej Batko. Zalecane szkolenia w instytucie Profess
  • 1/C/KUJAWSKO POMORSKIE-, automatyczna reorganizacja innowacji produktowej – systemu eksperckiego do wieloparametrowej optymalizacji działań telemarketingowych i sprzedażowych w oparciu o duże, zmienne i różnorodne zbiory danych i algorytmy samouczące się, BIG DATA PROCESSING SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego zgłoszenia ogłoszono finansowanie na gry team building. Rekomendowany trener HR: Jacek Skała. Zalecane szkolenia biznesowe w fundacji Mindlab
  • GH1/A/ŁÓDZKIE-, skuteczne zaimplementowanie przez przedsiębiorstwo elastycznej i kompletnej technologii obróbki części maszyn celem wprowadzenia innowacyjnych procesów i produktów. , KŁOSEK PIOTR PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „PIOMET”, Dla tego projektu ogłoszono finansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Kudła. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce House of Skills
  • BB6/W/DOLNOŚLĄSKIE-, EMS – owe wyzwanie dla zdrowia Ślązaków ., FOREST FIT JACEK KOSTRZEWA, Dla tego projektu zaakceptowano subwencję na gry decyzyjne. Rekomendowany trener zarządzania: Andrzej Herra. Zalecane treningi menedżerskie w spółce Certes