Wyjazdy inspiracyjne – nagrodzeni kursanci

Pracownikom firm bedących naszymi klientami, których nazwiska są poniżej bardzo dziękujemy (i dodatkowo przesyłamy opisane niżej upominki) za zaangażowanie na wyrażenie swojego zdania w formularzu ankietowym, który stworzyli nasi wykładowcy Dionizy Arndt, Remigiusz Surdykowski, Grzegorz Łagodzki i Adrian Mazur na wykładzie Małopolskie Rękodzielnicze Zabawy Integracyjne

  • Rajmund Parandowski, Asystent techniczny realizatora programu, Dębowa Kłoda, wygrywa bilet na panel moderowany „Motywacja kadry dydaktycznej ” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie plus książkę „Jak unikać błędów w specyfikacji – poradnik dla zamawiających”
  • Aleks Kaczorowski, Kartograf, Golczewo, zdobywa wejściówkę na panel moderowany „zarządzanie przez cele” lub warsztat z pracy zespołowej oraz książkę „ABC chorób wieku dziecięcego”
  • Lesław Fikiert, Chemik – technologia chemiczna, Czerwonka, przesyłamy bezpłatny voucher na panel moderowany „Coaching – kompleksowy program przygotowujący do pełnienia roli coacha w firmie” lub szkolenie integracyjne a także książkę „Organizowanie środowiska informacji i wiedzy”
  • Rajmund Grabowski, Fizyk medyczny, Góra, otrzymuje kupon na warsztat otwarty „Sesje innowacyjnego rozwiązywania konkretnych problemów” lub wybraną naszą grę szkoleniową i książkę „Świat gestów i symboli w komunikacji dziecięcej”
  • Jacek Jasielski, Astronom, Szelków, wygrywa bilet na wykład „Jak nie dać się zmanipulować klientowi?” lub zabawę i grę integracyjną a ponadto publikację „Prawo autorskie w działalności bibliotekarskiej”
  • Erwin Hubka, Mediator, Tychowo, dostaje od nas zaproszenie na szkolenie „nowoczesne mechanizmy finalizacji i pokonywania obiekcji w sprzedaży” lub jedną z naszych gier integracyjnych a ponadto wydawnictwo „Informacja naukowa: rozwój, metody, organizacja”
  • Mirosław Augustynowicz, Fizyk medyczny, Lubenia, zapraszamy gratisowo na wykład „Normowanie czasu pracy – wspomaganie komputerowe” lub wyjazd integracyjny oraz książkę „Wzory pism do urzedów skarbowych”