Symulacje motywacyjne – wylosowani pracownicy

Pracownikom firm bedących naszymi klientami, których nazwiska są poniżej doceniając dziękujemy (a także wręczamy opisane niżej podarunki) za zaangażowanie na wypełnienie naszej ankiety, który przesłali Państwu nasi doradcy Konrad Kozik, Dymitr Żaliński, Joachim Kurek i Kazimierz Leśniewski w badaniu Małopolskie Tkackie Eventy Team Building

  • Stanisław Konieczny, Żołnierz zawodowy , Gnojno, przesyłamy bezpłatny voucher na wykład „nowoczesna asystentka / asystentka” lub event motywacyjny a także publikację „100 zabaw dla dzieci 3-letnich”
  • Joachim Netkowski, Astronom, Lubowidz, przesyłamy bezpłatny voucher na szkolenie „Jak skutecznie kierować firmą wykorzystując kluczowe wskaźniki efektywności ?” lub zabawę i grę integracyjną a ponadto wydawnictwo „Aktywność zawodowa osób z ograniczeniem sprawności: wyznaczniki społeczno-demograficzne i osobowościowe”
  • Konrad Chadron, Broker edukacyjny, Garbatka-Letnisko, przyznajemy rabat na moduł coachingowy „doskonalenie umiejętności pracy w zespole” lub warsztat komunikacji i współpracy oraz wydawnictwo „Powroty Polaków po 2004 roku. W pętli pułapki migracji”
  • Eugeniusz Łakoma, Ekolog, Dobromierz, zapraszamy gratisowo na wykład „ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI i KIEROWANIE ZESPOŁEM PROJEKTOWYM – od działań indywidualnych do zespołowych” lub event motywacyjny a ponadto publikację „Aspiracje życiowe młodzieży pogranicza”
  • Łucjan Szczepanik, Wydawca materiałów, Borzytuchom, zapraszamy gratisowo na szkolenie „Profesjonalny sprzedawca – ekspert handlowy” lub wyjazd team building oraz książkę „Integracja europejska a przemiany kulturowe w Europie”
  • Bogumił Rybicki, Matematyk, Jarosław, zdobywa wejściówkę na kurs „ Komunikacja z różnymi typami osobowości ” lub szkolenie integracyjne i wydawnictwo „Wytrzymałość materiałów”
  • Tymoteusz Dobrzyński, Psycholog , Chynów, przyznajemy rabat na panel moderowany „Komunikacja interpersonalna z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi (gra szkoleniowa)” lub szkolenie integracyjne oraz publikację „System ocen okresowych liderów”