Świeża zabawa na szkolenia dla menedżerów – dla trenerów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji nie działających dla zysku i sektora publicznego od tego miesiąca przedstawiamy grę team building: Ekstremalne bicie rekordu w niezwykłym wariancie gry w ślepiec (Wstępna nazwa gry jest do zmiany – ale odzwierciedla charakter zadania.)
Ninieszą grę realizujemy na szkoleniach z twórczego analizowania problemów, z analizy ryzyka biznesowego a także na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Najczęstsze jej wykorzystanie to Symulacje Biznesowe .

KATEGORIA GRY:
Tematyka gry: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia licencji: Cypr Północny
Czas trwania: 45 minut
Liczba uczestników: minimum 5, do 20.
Lista potrzebnego sprzętu: linka do stelaża i aluminiowy stelaż – sztuk cztery, tara do styropianu – sztuk cztery, wizytowniki- sztuk dziesięć, trochę wiśni, paczka seledynowych kredek, otwieracz do butelek

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Neolit Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „GUSMA” Przedsiębiorstwo produkcji, kooperacji i handlu Zakład produkcyjny „GUSMA”, KOS S.C. Ryszard Kosmowski, Sylwia Kosmowska – Rybak, Chojmex Roman Moś, BMM sp. z o.o., N.Z.O.Z. Gabinet Stomatologiczny Achrem s.c. Danuta Grzelak-Achrem, Teresa Grzelak, Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Marian Kurasiak, ITA – Kazimierz Pollak, Michał Wieczorowski Spółka Jawna, Powiat Kaliski, Gmina Kleczew, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Stowarzyszenie Teatralne Remus, Fundacja „Salus”, Fundacja Przeciw Obojętności Na Rzecz Dzieci Specjalnej Troski, Międzyszkolny Klub Sportowy „MKS MDK” przy Młodzieżowym Domu Kultury im. W. Broniewskiego , Stowarzyszenie Artanimacje, Stowarzyszenie Integracji Świata Pracy LABOR, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych – Joni i Przyjaciele Polska, „Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była także prowadzona na studiach doktoranckich „Praca społeczna”

LEKTURY:
Wykładowcom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy tytuły:

 • Ja, ołówek-Leonard E. Read
 • Skuteczne techniki telemarketingu-Ellen Bendremer
 • Zarządzanie wiedzą-Dariusz Jemielniak, Andrzej K. Koźmiński
 • Przywództwo plemienne-Fischer-Wright Halee, John King
 • Nie zjadaj cukierka… od razu! Tajemnica słodkiego sukcesu w pracy i w życiu osobistym-Joachim de Posada, Ellen Singer
 • Lider w każdym z nas. Model powszechnego przywództwa-Horst Bergmann
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Świątki, ośrodek Longstay, ulica Piwna 53
  Cena treningu: 2500 złotych VAT zw. Oferujemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – dziesięć miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: jajko w szynce. Zupa: Domowy rosół z kuraka z makaronem. Drugie danie: Pieczona szynka wieprzowa podana z bałkańskim aj-warem, ziemniaki, surówka . Deser: Klasyczny sernik na kruchym cieście z kajmakiem i orzechami. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .