Świeża gra na szkolenia motywacyjne – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży małych firm rodzinnych, fundacji niekomercyjnych i administracji państwowej od kolejnego roku przedstawiamy grę team building: Absurdalne bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w przeczesywanie zapomnianych uliczek (Wstępna nazwa tej zabawy jest do dopracowania – ale oddaje przebieg ćwiczenia.)
Ninieszą grę rekomendujemy na kursach z innowacyjnego myślenia, z komunikacji międzykulturowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Statystycznie najpowszechniejsze jej użytkowanie to Praktyczne Szkolenia Menedżerskie.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka zabawy: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Turcja
Czas prowadzenia: dwie godziny
Liczba uczestników: od 6, nie więcej niż 17.
Niezbędny sprzęt: step do aerobiku – sztuk siedem, maska spawalnicza z podglądem – sztuk sześć, sekretnik- sztuk cztery, trochę kukurydzy, paczka mlecznych długopisów, lokówka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Bartłomiej Prus-Głowacki, Orion Construction Spółka Akcyjna, TERRAVITA Spółka z o.o., SRM Lakiery do drewna, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STOMATOLOGIA „OPTIMO”, MM Projekt sp. z o.o., „MARGOSTAL –REWOLIŃSCY” Spółka Jawna, Powiat Jarociński, Powiat Kępiński, Szpital Powiatowy w Wyrzysku Sp. z o.o., Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Sztuki – ANIMACJA, Stowarzyszenie Dom Tańca, Córki Maryi Wspomożycielki ss.Salezjanki Ośrodek Dziecięco- Młodzieżowy „Oratorium Św. Jana Bosko” , Fundacja Przeszłość dla Przyszłości, Polski Związek Sumo, Salezjańska Organizacja Sportowa Rzeczypospolitej Polskiej „SALOS”, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów URSUS, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Stowarzyszenie Teatr Adekwatny, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Symulacja była również prowadzona na studiach podyplomowych „Lingwistyka”

LEKTURY:
Konsultantom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy te książki:

• Ja, ołówek-Leonard E. Read
  • Komunikacja pozawerbalna.Znaczenie mowy ciała w miejscu pracy-Carol Kinsey Goman
  • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
  • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
  • Inwestowanie w ludzi-John Boudreau, Wayne F. Cascio
  • ABC asystentki-Anna Szewczyk
  • Zaryzykuj – zrób to!- Richard Branson

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Tychy, hotel Wielopole, ulica Szpitala Ujazdowskiego, aleja 26
    Koszt gry: 3500 PLN netto. Proponujemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – pięć miesięcznych wpłat.
    W cenie kursu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Mieszanka pomidorów, czarnych oliwek i bazylii podawana z trzema kromkami pieczywa czosnkowego . Zupa: Barszcz z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: Spaghetti Bolognese z wołowiną, sosem pomidorowym z pomidorów pellatti i parmezanem. Deser: Świeże jabłka z cynamonem i rodzynkami zapieczone pod kruszonką . Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.