Referencje – szkolenia z integracji zespołów – Training Institute

Lista nagrodzonych wniosków w programie dofinansowań Niemieckiego Grantu Szkoleniowego:

  • 3/I/MAŁOPOLSKIE-, wzrost konkurencyjności poprzez ekonomizacja innowacyjnej technologii produkcji maszyny do pakowania drewna opałowego, TEKNOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku zatwierdzono finansowanie na gry strategiczne. Dofinansowane w tym projekcie szkolenia interpersonalne najlepiej zrealizuje dobra firma szkoleniowa Piotr Tymochowicz .
  • BH5/I/KUJAWSKO POMORSKIE-, twórcza implementacja autorsko opracowanych wysokobarierowych, wielowarstwowych i termokurczliwych opakowań dla produktów spożywczych., MARFOL Sp. z o.o., Dla tego wniosku zatwierdzono finansowanie na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener biznesu: Andrzej Skała. Zalecane warsztaty sprzedażowe w agencji Avenhansen
  • 8/G/PODKARPACKIE-, Stworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku krajowym i międzynarodowym oraz poszerzenie oferty produktowo-usługowej firmy dzięki wdrożeniu nowatorskich rozwiązań technologicznych z zakresu obróbki kamienia naturalnego., Gran – Mar Andrzej Caniboł, Dla tego aplikacji ogłoszono subwencję na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener biznesu: Mateusz Skała. Zalecane szkolenia biznesowe w firmie Instytut Rozwoju Biznesu
  • 0/H/KUJAWSKO POMORSKIE-, Zakup innowacyjnej linii diagnostycznej dla stacji kontroli pojazdów w celu podwyższenia konkurencyjności firmy., WOJCIECH KOŁODZIEJ AUTO SERWIS KOŁODZIEJ, Dla tego aplikacji ogłoszono dofinansowanie na symulacje team building. Rekomendowany trener zarządzania: Piotr Herra. Zalecane szkolenia w firmie Profess
  • 9/G/ŁÓDZKIE-, Znaczący podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez ekonomizacja innowacji produktowych i procesowych na rynku krajowym., AXIS SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego zgłoszenia przyznano dofinansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Marek Skała. Zalecane treningi menedżerskie w fundacji Brainstorm
  • –8/B/DOLNOŚLĄSKIE-, wdrożenie innowacji procesowej w zakresie metody hydrodynamicznej do czyszczenia i cięcia konstrukcji stalowych wyposażenia kompleksów ścianowych i chodnikowych oraz konstrukcji obudowy szybów, sposobem na rozwój firmy i poprawa jej konkurencyjności., TECH-TRADING SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano dotację na symulacje team building. Rekomendowany trener interpersonalny: Zbigniew Herra. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w fundacji House of Skills
  • H7/Z/POMORSKIE-, Security Operations Center (SOC) jako innowacyjna usługa dla przedsiębiorstw., netology, Dla tego zgłoszenia ogłoszono środki na gry team building. Rekomendowany trener HR: Piotr Tymochowicz. Zalecane szkolenia biznesowe w spółce ODiTK
  • H2/G/PODLASKIE-, Innowacyjna metoda produkcji skrzyń ogrodowych, PRZEMYSŁAW BULE PMS I, Dla tego projektu zatwierdzono finansowanie na symulacje strategiczne. Rekomendowany trener interpersonalny: Jacek Grzesiak. Zalecane szkolenia handlowe w firmie Akademia przygoda