Nowa zabawa na szkolenia zamknięte – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu symulacji dla sektora firm określanych jako SME, stowarzyszen nie działających dla zysku i sektora publicznego od ostatniego kwartału udostępniliśmy grę integracyjną: Absurdalne rozgrywki w autorskim wariancie gry w ucieczki przed nieprzyjaciółmi (Roboczy tytuł tej zabawy jest dopiero tymczasowy – jednak odzwierciedla charakter tego modułu.)
Powyższą symulację wykorzystujemy na treningach z innowacyjnego myślenia, z radzenia sobie ze stresem i na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Gry Team Building.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach symulacji: proces grupowy
Kraj pochodzenia praw autorskich: Australia
Czas realizacji jednej sesji: 45 minut
Liczba uczestników: od 5, do 19.
Rekwizyty: piłka rehabilitacyjna z kolcami – sztuk dziewięć, pistolet do silikonu – sztuk dziewięć, klej w sztyfcie- sztuk dziewięć, trochę batoników, paczka wrzosowych karteczek, automat do popcornu

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Gabinet Zdrowia i Urody Miller-Janicka Aleksandra, Aneta Jurczyńska Firma Handlowo-Usługowa Rusztowania, Griltex Polska spółka z o.o., USŁUGI GEODEZYJNO KARTOGRAFICZNE I KONSULTINGOWE “FDF PRYZMAT” S.C. P. DOLATA – J. FLORCZAK – R. FLORCZAK, „FKS” Okucia Okienne i Drzwiowe Spółka z organiczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rowitex Sp. z o.o., Decor Systems Michał Strzeszewski, Gmina Malanów, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie, Stowarzyszenie Filmowe CinéEuropa, Fundacja Inicjatyw Międzynarodowych i Obywatelskich „Centrum Europy”, Karate Klub Wesoła, Parafia Świętej Rodziny na Targówku, Stowarzyszenie „Szwadron Jazdy RP”, Stowarzyszenie Innowatorów Społecznych , Stowarzyszenie Profilaktyki Aktywnej, Kultury i Rekreacji „Wygrać Życie”, Stowarzyszenie Szkół Aktywnych, „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Gra była też przeprowadzana na studiach podyplomowych „Inżynieria chemiczna”

LITERATURA:
Instrukturom chcącym prowadzić grę rekomendujemy następujące pozycje książkowe:

 • Makrowikinomia. Reset świata i biznesu-Anthony D. Williams, Don Tapscott
 • Zarządzanie stresem, Jak rozpoznawać sytuacje stresowe i im przeciwdziałać-Reiner Blank, Jorg-Peter Schroder
 • Opanuj swój wewnętrzny głos-Blair Singer
 • Prawnicy przyszłości-Richard Susskind
 • Mentoring-Małgorzata Sidor-Rządkowska
 • ABC asystentki-Anna Szewczyk
 • Zarządzanie strategiczne-Hugh D. Sherman, Anne Huff Sigismund

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Dobrzeń Wielki, zamek Dwór w Roskoszy, ulica Pustelnicka 22
  Opłata za uczestnictwo: 3200 PLN plus VAT. Proponujemy możliwość płatności ratalnie – dziewięć miesięcznych rat.
  W cenie programu znajduje się catering. Przystawka: Rolada z kurczaka wypełniona szpinakiem i serem Feta . Zupa: Grzybowa polewka kresowa z naleśnikowymi wstążkami. Drugie danie: Grillowana pierś z kurczaka otulona boczkiem podana na ciepłej sałacie z fasolki szparagowej, pieczarek, pomidora podana z puszystym pure ze świeżym koprem. Deser: Sernik z gałką lodów owocowych. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.