Nowa symulacja na szkolenia dla pracowników – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów niedochodowych i urzędów publicznych od tego kwartału promujemy symulację biznesową: Drużynowe bicie rekordu w szalonym wariancie gry w węzełek (Roboczy tytuł tej symulacji jest do dopracowania – niemniej oddaje istotę zadania.)
Naszą grę przeprowadzamy na programach z finansów menedżerskich, z asertywności i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej zastosowanie to Gry Symulacyjne .

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Problematyka gry: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia licencji: Turcja
Czas trwania: ok. kwadrans
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, do 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: piłka rehabilitacyjna z kolcami – sztuk siedem, paca zębata – sztuk osiem, datowniki- sztuk dziesięć, trochę kaszy, paczka złocistych kredek, stelaż do wanny

REFERENCJE
Holistic Line Kamila Korach-Zajdler, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe „AGROBEX” Sp. z o.o., Fabryka Mebli „UNIMEBEL” Jan Mucha, Instalcompact Sp. z o.o., „Piórex” Spółka Akcyjna, Beyond.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „INSTALGAZ” Andrzej Szulc, Powiat Wągrowiecki, Gmina Lubasz, Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica w Pile , Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Centrum Kultury „ZAMEK”, Fundacja im. Lesława A. Pagi, Klub Sportowy Niepełnosprawnych START, Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Torwar”, Stowarzyszenie Gama Serc, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Cross”, Stowarzyszenie Wpierania i Pomocy Rodzinom Bezrobotnych „RODZINA”, „Towarzystwo Zwalczania , Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była też organizowana na studiach doktoranckich „Technologia żywności”

BIBLIOTECZKA:
Konsultantom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry rekomendujemy niniejsze pozycje książkowe:

 • Patologia transformacji – Witold Kieżun
 • Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie-Maciej Bennewicz
 • Czas na atak-Kim Kiyosaki
 • Tak! 50 sekretów nauki perswazji-Robert Cialdini, Noah Goldstein, Steve
 • Biurowa rewolucja czyli sztuka organizowania efektywnych zebrań-Al Pittampalli
 • Osobista efektywność-Björn Lundén
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! Sprytne zarządzanie czasem w biznesie i na co dzień-Trapper Woods , Mark Woods

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Czersk, motel Dwór Chotynia, ulica Lewartowskiego 35
  Cena spotkania: 1500 PLN VAT zw. Oferujemy opcję regulowania w ratach – dziesięć miesięcznych wpłat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: Krem z cukinii z płatkami migdałowymi i kremem balsamicznym . Drugie danie: roladki indycze w sosie serowym, sałatka wiosenna z sosem jogurtowym, ziemniaczki. Deser: Krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i powidłami z polskich węgierek oraz prażonymi migdałami, podana z waniliowymi lodami. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.