Najnowsza zabawa na szkolenia biznesowe – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży firm określanych jako SME, stowarzyszen niezarobkowych i administracji samorządowej od następnego miesiąca promujemy symulację menedżerską: Komiczne zawody w niezwykłym wariancie gry w Bliski Wschód (Wstępna nazwa symulacji jest dopiero tymczasowy – niemniej odzwierciedla fabułę ćwiczenia.)
Oferowaną grę organizujey na warsztatach z przywództwa, ze współpracy grupowej a także na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia coachingowe. Najczęstsze jej przeznaczenie to Imprezy Team Building.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zakres tematyczny zabawy: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia praw autorskich: Finlandia
Czas prowadzenia: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimum 8, maksimum 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: rolki – sztuk trzy, młotek ciesielski – sztuk siedem, podnóżki- sztuk siedem, trochę powideł, paczka malachitowych mazaków, kubek miksujący

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Restauracja “Bursztyn” Kazimierz Manikowski, „ARBOS” Irena Słabolepsza, Caffe – Pizza – Grill „Capri” Sławomir Kierzek, „DAGAT-ECO” P. Gulczewski, A. Torka, D. Gulczewska, M. Kupczak Spółka jawna, Kalkomp, APOS Odlewy ciśnieniowe sp z o.o., Q-workshop Patryk Strzelewicz, Europejski Bank Inwestycyjny, PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Poznaniu, Gmina Wapno, Zakład Opieki Zdrowotnej Poznań-Jeżyce, Centrum Kultury w Lublinie, Centrum Mediacji i Pomocy Rodzinie przy Mazowieckim Oddziale Towarzystwa Przyjaciół Dzieci , Fundacja Warsaw Destination Alliance , Polskie Towarzystwo Patologii Dziecięcej, Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, Stowarzyszenie Katolickiej Młodzieży Akademickiej, Stowarzyszenie Prywatnych Przedsiębiorców Traktu Królewskiego, Stowarzyszenie Przyjaciół Warszawskiej Syrenki, Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Zarząd Rejonu Wola Bemowo
Gra była także organizowana na studiach podyplomowych „Elektrotechnika”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom nabywającym certyfikację proponujemy następujące opracowania:

 • Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych a czwórkowi zostają urzędnikami-Robert T.Kiyosaki
 • Marketing 3.0-Hermawan Kartajaya, Philip Kotler, Iwan Setiawan
 • Co będzie miarą twojego życia?- Clayton M. Christensen
 • Efektywne zarządzanie projektami-Robert K. Wysocki
 • Jak odnieść sukces w negocjacjach-John Murphy, Richard Russill, Paul Steele
 • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
 • Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne-Marek Wirkus

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Chełmek, pałac Dwór Polski pod Bocianem, ulica Gocławska 25
  Cena kursu: 3200 PLN plus VAT. Dajemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – dziewięć rat.
  W cenie szkolenia zawarty jest menu lunch. Przystawka: befsztyk tatarski. Zupa: Barszcz zabielany. Drugie danie: Karkówka z grilla podawana z musztardowym purée i mieszanymi sałatami z sosem vinaigrette. Deser: Sernik ze skórką pomarańczową posypany płatkami migdałowymi i polany sosem truskawkowym.. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.