Najnowsza gra na szkolenia i imprezy – dla trenerów

Informujemy, że w naszej bibliotece symulacji dla sektora małych firm rodzinnych, podmiotów NGO i sektora publicznego od następnego kwartału promujemy symulację team building: Wieloosobowe mistrzostwa w szalonym wariancie gry w Ścianka wspinaczkowa (Wstępna nazwa gry jest na razie roboczy – natomiast wyraża fabułę tej sesji.)
Powyższą grę polecamy na warsztatach z rozwoju menedżerskiego, z zarządzania czasem oraz na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Szkolenia Dla Trenerów.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia symulacji: Niemcy
Czas prowadzenia samej symulacji bez omówienia: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimum 5, maksimum 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: zestaw 3 bul – sztuk trzy, kuweta – sztuk dwie, paczka spinaczy- sztuk dziewięć, trochę mango, paczka kremowych nalepek, deska do prasowania

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
PHU „TER-GAZ” Terpiłowska Renata, ID 4 Spółka cywilna Piotr Goździejewski, Mateusz Tomaszewicz, Zakład Opieki Zdrowotnej Multimed s.c. Tadeusz Jucyk, Karol Jucyk, Zakład Remontowo-Budowlany „INSTAL-KRAN” Jarosław Zbierski, P.P.U.H. SCORPION, Pracownia Badań i Doradztwa “Re-Source” Korczyński Sarapata spółka jawna, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Kaja”, Miasto Kalisz, Gmina Miasteczko Krajeńskie, Powiat Rawicki, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Literackie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji „Li-TWA”, Akademickie Centrum Informacji i Edukacji Europejskiej Uniwersytetu Warszawskiego , Fundacja Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym „HEJ, KONIKU!”, Parafia Ewangelicko-Augsburska Św. Trójcy w Warszawie, Stowarzyszenie „Miasto dla Ludzi”, Stowarzyszenie Entuzjastów Zdrowej Kości z Konieczności „Stenko”, Stowarzyszenie Pomocy i Wsparcia „Lepszy Świat – Lepszy Los”, Stowarzyszenie w Obronie Zwierząt Dzikich i Udomowionych „Filemon”, Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci „Szansa” – Oddział Terenowy Warszawa – Ochota , Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Symulacja była również stosowana na studiach doktoranckich „”

DODATKOWA WIEDZA:
Instrukturom planującym prowadzenie tego ćwiczenia proponujemy opisane poniżej lektury:

 • Ekonomia kryzysu-Stephen Mihm, Roubini Nouriel
 • Myśl i bogać się – książka ćwiczeń-Joel Fotinos, August Gold, Napoleon Hill
 • Produktywność osobista-Roman Wendt
 • Inteligencja strategiczna-John R. Wells
 • Komunikacja wizualna. Public relations, raklama, branding-Monika Bronowicz
 • 60 – sekundowy lider. Wszystko, co trzeba wiedzieć na temat przywództwa w jednominutowych odcinkach-Phil Dourado
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Ciechocinek, pałac Kasia – Pensonat Mysliwski, ulica Olszewska 47
  Koszt gry: 1500 zł +23% VAT. Proponujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – pięć rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Kruche, pieczone skrzydełka kurczaka obtoczone w jednym z wybranych sosów: słodki chili, barbecue, buffalo. Podawane ze słupkami warzyw. Zupa: Rosół z kołdunami . Drugie danie: przygotowane z marynowanej polędwicy wołowej, podane do wyboru z sosem:pieprzowym, z sera pleśniowego lub borowikowym,serwowane z frytkami lub ziemniakami. Deser: Krem Brulée z karmelową skorupką podany. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .