Kolejna zabawa na szkolenia i imprezy – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece programów dla rynku firm określanych jako SME, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od zeszłego miesiąca posiadamy symulację integracyjną: Komiczne bicie rekordu w autorskim wariancie gry w Kraina lodu (Wstępna nazwa tej gry jest do poprawki – jednak oddaje charakter tego modułu.)

Powyższą symulację realizujemy na treningach z mentoringu, ze współpracy grupowej oraz na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Znamy dobre i polecane szkolenia HR http://szkolenia-opinie.edu.pl/viewtopic.php?f=5&t=253> szkolenia integracyjne

KATEGORIA GRY:
Problematyka ćwiczenia: proces grupowy
Miejsce pochodzenia licencji: Czechy
Czas prowadzenia: pół dnia
Liczba uczestników: co najmniej 7, do 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: trampolina składana – sztuk trzy, wałek z kolcami – sztuk osiem, zszywacze- sztuk dziewięć, trochę arbuzów, paczka białych długopisów, ceramiczna obieraczka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Griffin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, AGROMEP Sp. z o. o., Robert Kowalski, Karol Kowalski „Stolarstwo” Spółka Jawna, Walczak Spółka Jawna, REPROSERWIS USŁUGI GRAFICZNE Sp. z o.o. , Bejot sp. z o.o, Unirem Suchorski Adam , Gmina i Miasto Pyzdry, Powiat Wrzesiński, Powiat Wrzesiński, Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, Fundacja Promocji Kultury, Fundacja Na Rzecz Młodzieży Niepełnosprawnej im. Marii Grzegorzewskiej , Fundacja Promocji Twórczości Nieprofesjonalnej , Parafia Rzymsko-Katolicka św. Alojzego Orione Księża Orioniści, Stowarzyszenie Budowy Pomnika Tadeusza Kościuszki w Warszawie, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Stowarzyszenie Otwarte Serce, Stowarzyszenie Tenisowe „Tie Break”, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Kształcenie na poziomie szkolnictwa podstawowego”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom zainteresowanym tym narzędziem rekomendujemy tytuły:

 • Dywersyfikacja ryzyka na polskim rynku kapitałowym-Małgorzata Łuniewska, Waldemar
 • Sekrety ekonomii-Tim Harford
 • Bądź liderką-Courtney Lynch, Angie Morgan
 • Komandosi w białych kołnierzykach-Rafał Szczepanik
 • Skąd się biorą kryzysy-Bartłomiej Podolski
 • Steve Jobs – gdzie pada jabłko?- Jay Elliot, William L. Simon
 • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Borkowice, obiekt konferencyjny Hanza, ulica Walecznych 40
  Cena szkolenia: 2700 zł brutto. Dajemy możliwość uiszczenia ceny w ratach – pięć rat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Tygrysie krewetki smażone na oliwie z masłem czosnkowym, podajemy w towarzystwie sałaty i pieczywa. Zupa: Bulion królewski z makaronem i aromatycznymi warzywami . Drugie danie: grillowany comber jagnięcy serwowany z aromatyczną oliwą czosnkowo-ziołową i kawałkami sera Feta, podany na zapiekance z ziemniaków. Deser: „SONATA”-Lody, owoce egzotyczne, truskawki, galaretka, bita śmietana, polewa wiśniowa. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .