Gry inspiracyjne – zaproszeni słuchacze

Ponizszym odwiedzającym nasze strony internetowe uprzejmie składamy wyrazy wdzięczności (oraz przyznajemy opisane poniżej podarunki) za włożony wysiłek na uzupełnienie kwestionariusza, który analizowali nasi mentorzy Marcin Szafarz, Aleksy Brzoza, Ludwik Śmiarowski i Kamil Andrzejak w czasie kursu Tatrzańskie Rękodzielnicze Eventy Team Building

  • Dionizy Książek, Przetwórca owoców i warzyw, Nowa Wieś Lęborska, przyznajemy darmowy wstęp na trening „ diagnoza potrzeb szkoleniowych klientów” lub kurs z pracy zespołowej oraz wydawnictwo „Świat gestów i symboli w komunikacji dziecięcej”
  • Dobromir Pazura, Kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej , Prostki, wygrywa bilet na kurs „Efektywny zespół –zadania, role, etapy i duch zespołu” lub warsztat komunikacji i współpracy a także wydawnictwo „Układy wykorzystujące sterowniki PLC”
  • Łukasz Cempulik, Krupier, Międzyzdroje, wygrywa bilet na szkolenie „kurs potencjału menedżerskiego: komunikacja w zespole, energia specjalistów, efektywne kierowanie i budowa autorytetu. Inspirujące warsztaty kreowania własnego stylu zarządzania.” lub jedną z naszych gier integracyjnych plus wydawnictwo „Powroty Polaków po 2004 roku. W pętli pułapki migracji”
  • Kuba Koczorek, Fotoreporter, Krzyż Wielkopolski, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „zarządzanie wartością klienta” lub spotkanie firmowe a także wydawnictwo „Zorian Dołęga Chodakowski. Jego miejsce w kulturze polskiej i wpływ na polskie piśmiennictwo romantyczne”
  • Kordian Michalski, Biegły rewident , Piaski, dostaje od nas zaproszenie na panel moderowany „budowanie długotrwałych relacji z odbiorcą ” lub szkolenie integracyjne a dodatkowo wydawnictwo „Czynniki leczące w psychoterapii”
  • Marcel Parandowski, Biotechnolog, Lipowa, przyznajemy darmowy wstęp na program e-learning „profesjonalna obsługa klienta z elementami stosowanych technik negocjacji” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie oraz publikację „Fenomen współczesnego pogaństwa – między nieświadomością a świadomością”
  • Bartosz Stephan, Dyrygent, Rossosz, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „otwartość interpersonalna, czyli stanowczo i łagodnie do przodu” lub szkolenie integracyjne i książkę „Human Movement, 13(4)”