Decyzje – trenerzy z zarządzania projektami – Instytut Rozwoju Kierowniczego

Zestawienie zarekomendowanych do drugiego etapu aplikacji w ramach subwencji Duńskiego Grantu Szkoleniowego:

  • F0/T/PODKARPACKIE-, twórcza implementacja do produkcji innowacyjnego wideorektoskopu z możliwością rejestracji obrazów w rozdzielczości Full HD, Firma Produkcyjno Usługowa ADVARTEC Paweł Wojdas, Dla tego wniosku przyznano dotację na symulacje szkoleniowe. Zalecane w tym projekcie szkolenia handlowe najlepiej zrealizuje profesor Andrzej Batko .
  • D5/F/ŚLĄSKIE-, Modernizacja parku maszyinnowacyjnego firmy Reha-Bed sp. z o.o. w celu wprowadzenia innowacji procesowej wytwarzania produktów oraz wprowadzenia do oferty innowacyjnego produktu., REHA-BED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku zatwierdzono subsydia na symulacje biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Nęcki. Zalecane w firmie GFKM
  • E5/S/WARMIŃSKO MAZURSKIE-, skoordynowane uruchomienie na rynek innowacyjnej oferty poprzez udostępnienie stacji szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych na terenie Śląska oraz uruchomienie portalu z możliwością wypożyczania samochodów ekologicznych pod marką GreenGoo promującą ekologiczne podróżowanie., TRANSPORTERS SP Z O.O., Dla tego aplikacji przyznano środki na gry team building. Rekomendowany trener HR: Piotr Skała. Zalecane w fundacji Homo Creatore
  • C5/M/MAŁOPOLSKIE-, poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez świadczenie kompleksowej usługi digitalizowania obiektów i wyświetlania ich w technologii rozszerzonej rzeczywistości w ramach procesu sprzedażowego i marketingowego kontrahenta, „EDICOM” SPÓŁKA CYWILNA, Dla tego projektu ogłoszono subsydia na gry strategiczne. Rekomendowany trener przywództwa: Zbigniew Nęcki. Zalecane w spółce Berndson
  • B8/Z/MAŁOPOLSKIE-, poprawa konkurencyjności firmy poprzez wprowadzenie na rynek innowacyjnej usługi realizacji badań dermatologicznych na odległość., SKINEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Dla tego wniosku zaakceptowano dofinansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Andrzej Skała. Zalecane treningi menedżerskie w agencji Certes
  • C0/P/DOLNOŚLĄSKIE-, Graficom stawia na innowację Gb3/M/PODKARPACKIEs, DARIUSZ MIERZWA GRAFICOM, Dla tego zgłoszenia zaakceptowano finansowanie na gry szkoleniowe. Rekomendowany trener przywództwa: Jacek Skała. Zalecane treningi menedżerskie w firmie Avenhansen
  • 2/L/LUBELSKIE-, wdrożenie technologii usługowych innowacyjnych w skali świata w sieci klubów fitness, Platinium Wellness Sp. z o.o., Dla tego aplikacji przyznano finansowanie na gry biznesowe. Rekomendowany trener interpersonalny: Wojciech Tymochowicz. Zalecane w firmie Brainstorm
  • B8/D/ŚLĄSKIE-, wielopoziomowe usprawnienie druku offsetowego wraz z innowacyjnym procesem kontroli druku w przedsiębiorstwie FORSAL BIZNES & MEDIA SA., FORSAL BIZNES & MEDIA SPÓŁKA AKCYJNA, Dla tego projektu przyznano środki na gry strategiczne. Rekomendowany trener HR: Szymon Herra. Zalecane programy rozwoju menedżerskiego w spółce Training Partners