Ciekawa gra na szkolenia menedżerskie – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece symulacji dla rynku firm określanych jako SME, fundacji NGO i administracji państwowej od przyszłego kwartału udostępniliśmy grę integracyjną: Wieloosobowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w paintball-zdobywanie flagi przeciwnika (Roboczy tytuł tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale odzwierciedla przebieg ćwiczenia.)
Proponowaną symulację realizujemy na programach z negocjacji, ze współpracy grupowej i na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Pierwotne jej przeznaczenie to Szkolenia Z Przywództwa.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Merytoryka zabawy: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia symulacji: Węgry
Czas realizacji: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimalnie 6, nie więcej niż 17.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: rowerek biegowy-jeździk – sztuk dziesięć, szpachelki – sztuk siedem, podpórki pod plecy- sztuk dwie, trochę cebuli, paczka piwnych farbek, składany durszlak

REFERENCJE
Plus MPM s.c., Firma Wielobranżowa „M-M”, DREW-MARK Marek Ochocki, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „DOLMAR” Ryszard, Lidia, Artur Dobień Spółka Jawna, Specjalistyczne Usługi Gazownicze ”GAZ SERWIS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, MM Projekt sp. z o.o., „BUD-REM” Sp. Jawna – Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk, Powiat Jarociński, Miasto i Gmina Krotoszyn, Szpital w Śremie, Dom Zakonny Zgromadzenia Księży Marianów w Licheniu Starym, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Fundacja „Bez Względu na Niepogodę” – Młodzieżowa Agencja Pracy , Fundacja Rodzin Adopcyjnych, Polski Związek Motorowy, Stowarzyszenie „Miasto dla Ludzi”, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Pomocy Najuboższym RODZINA , Stowarzyszenie Wolnego Słowa, Ursynowsko – Natolińskie Towarzystwo Sportowe , Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Gra była również stosowana na studiach doktoranckich „Rybołówstwo”

LITERATURA:
Instrukturom zainteresowanym tym narzędziem polecamy tytuły:

• Strategia błękitnego oceanu-W. Chan Kim, Renée Mauborgne
  • Kto zabrał mój ser?- Johnson Spencer
  • Zbiór zabawnych gier szkoleniowych-Tamblyn Doni, Weiss Sharyn
  • Jednominutowy Menedżer
  • Sun Tzu dla kobiet. 16 sprawdzonych strategii biznesowych-Becky Sheetz-Runkle
  • Analiza działalności i rozwoju przedsiębiorstwa-Zdzisław Leszczyński
  • Prawa sukcesu według Napoleona Hilla. Zasady potęgi osobistej-Napoleon Hill

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Data: wkrótce
    Miejsce: Kobiór, motel Dwór Kościuszko, ulica Belgradzka 10
    Opłata za uczestnictwo: 1100 PLN netto. Oferujemy prawo regulowania ratalnie – cztery wpłat.
    W cenie warsztatu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Krem z cukinii z paluszkiem serowym . Drugie danie: panierowany filet schabowy, zapiekany z pieczarkami, cebulą i żółtym serem, podany z pieczonymi ziemniakami. Deser: Mus owocowy z waniliową panna cottą. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.